TİM A.F.Z Kimdir ?EN GÜÇLÜ HAMLENİZ, BİZİMLE ÇALIŞMAKTIR.

TİM A.F.Z  2013 yılında müşerilerimizin yerleşkelerine en yakın bölge olan Ege Serbest Bölgesi'nde kurulan ilk ve tek kalite kontrol alanında hizmet vermeyi amaçlayan bir kurumdur.

Yerinde denetim sloganı ile kalite mühendisliği alanında önleyici ve düzeltici hizmetler sunmaktadır. Bu yelpaze sayesinde TİM A.F.Z her bir müşterinin özel ihtiyaçları için uygun çözümler sunmaktadır.

7.yılda TİM A.F.Z yenilik, liderlik ve performans kelimeleri ile eşdeğer olduğu söyleniyor.

TİM A.F.Z kapsamlı kalite kontrol hizmetleri portföyüyle, en zorlu sektörlerde dahi her müşeriye özel olarak hazırlanmış çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz : Yüksek kalite ürün üretmek ve kendi markalarının sürdürebilirliğini sağlamak olan siz imalatçı olan müşterilerimize; Yüksek kalitede hizmet desteğimiz ile en uygun ve rekabetçi fiyatlarımızla, yaygın lokasyon ağımız sayesinde vasıflı personellerimizle fark atarak büyüyen, ülkemizin toplumsal ve ekonomik değerlerine destek olan, öncü, güçlü, saygın, Yerli ve Milli Türk firması olarak sektörde lider olmak.

Misyonumuz : Ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı, dürüst ve ilkeli çalışanlarımızla; müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayan evrensel değerleri ilke edinerek oluşturduğumuz şirket yapımızla yenilikçi ve öncü çözümler sunan, imalat sektörünün rol sahipleri siz müşterilerimize, profesyonel çözüm süreçlerinize değer katan Yerli ve Milli çözüm ortağınız olmak.

Değerlerimiz : Müşteri Memnuniyeti; Aktif ve etkili kalite kontrol çözümleri sunarak müşterilerimizin başarılarını daha güçlü bir duruma getirmeyi hedefliyoruz.

Sanayi Sektörünün Liderlerine Hizmet Etmek; Tedarik zinciri sürecince ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sektörün liderlerine hizmet etmeyi istiyoruz

Kalite Politikamız :

  • Müşteri isteklerini doğru anlama
  • Yüksek müşteri memnuniyeti
  • Üstün ürün hizmet kalitesi
  • Görevlerin zamanında eksiksiz yerine getirilmesi
  • Rekabetçi fiyat politikamız
  • Her müşterimize özel aksiyonlar alabilmesi
  • Problemlerin kayıt altına alınması
Scroll to Top