Yukarı

Hakkımızda

mockup

En Güçlü Hamleniz, Bizimle Çalışmaktır.

TİM A.F.Z 2013 yılında müşerilerimizin yerleşkelerine en yakın bölge olan Ege Serbest Bölgesi'nde kurulan ilk ve tek kalite kontrol alanında hizmet vermeyi amaçlayan bir kurumdur.

Yerinde denetim sloganı ile kalite mühendisliği alanında önleyici ve düzeltici hizmetler sunmaktadır. Bu yelpaze sayesinde TİM A.F.Z her bir müşterinin özel ihtiyaçları için uygun çözümler sunmaktadır.

7.yılda TİM A.F.Z yenilik, liderlik ve performans kelimeleri ile eşdeğer olduğu söyleniyor.

0

Eğitim Alan

0

Anlaşmalı Kuruluş

0

Personel

0

Sertifikasyon

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Vizyonumuz

Yüksek kalite ürün üretmek ve kendi markalarının sürdürebilirliğini sağlamak olan siz imalatçı olan müşterilerimize; Yüksek kalitede hizmet desteğimiz ile en uygun ve rekabetçi fiyatlarımızla, yaygın lokasyon ağımız sayesinde vasıflı personellerimizle fark atarak büyüyen, ülkemizin toplumsal ve ekonomik değerlerine destek olan, öncü, güçlü, saygın, Yerli ve Milli Türk firması olarak sektörde lider olmak.

Misyonumuz

Ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı, dürüst ve ilkeli çalışanlarımızla; müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayan evrensel değerleri ilke edinerek oluşturduğumuz şirket yapımızla yenilikçi ve öncü çözümler sunan, imalat sektörünün rol sahipleri siz müşterilerimize, profesyonel çözüm süreçlerinize değer katan Yerli ve Milli çözüm ortağınız olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti; Aktif ve etkili kalite kontrol çözümleri sunarak müşterilerimizin başarılarını daha güçlü bir duruma getirmeyi hedefliyoruz. Sanayi Sektörünün Liderlerine Hizmet Etmek; Tedarik zinciri sürecince ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sektörün liderlerine hizmet etmeyi istiyoruz

Kalite Gülümsetir :)
Portalımıza Kayıt Olarak Tüm Eğitimlerimize Erişebilirsiniz.

Kayıt Ol
image