whatsapp
Yukarı

Süreçleriniz Gerçekten Standart Mı?

Süreçleriniz Gerçekten Standart Mı?

Excel tablolarından kurtulmak ve iş süreçlerini uluslararası standartlara taşımak, şirketini büyütmek isteyen yöneticilerin atması gereken en önemli adımların başında geliyor. Buna karşın, küçük ve orta ölçekli işletmelerde yöneticiler ne kadar istese de; iş süreçlerinin birer parçası olan çalışanların bu yüksek standartlara uyum sağlaması kolay olmuyor.

Finans, tedarik zinciri, müşteri ilişkileri yönetimi ve diğer pek çok süreçte yüksek maliyetlerle devreye alınan çözümler; çalışanlar tarafından çoğu zaman dirençle karşılanıyor. Bu gibi durumlarda en kötü senaryo; personelin bir süre sonra yine alıştıkları süreçlere (ve Excel tablolarına) geri dönmesi oluyor. İyi senaryoda ise yeni nesil iş uygulamalarına uzun ve zorlu bir alışma süreci yaşanıyor ancak bunun sonunda dahi uygulamalar tam verimlilikle kullanılamıyor.

Peki, orta ölçekli şirketlerin uluslararası hedeflerine ulaşması için ne yapması gerekiyor?

Standart süreçleri her işletmenin ihtiyacına göre özelleştirebilen, tamamen yerli ve Türkiye’nin hızlı değişen dinamiklerine hakim bir çözüm sağlayıcı tercih etmek; başlangıç için en doğru adımdır. Bu aynı zamanda “Neden Login Yazılım?” sorusunu da yanıtlıyor.

Türkiye’de iş yapan kurumların ihtiyaçlarını ve beklentilerini bilen, sunduğu çözümün tümüne hakim ve her şirkete özel düzenlemeler yapabilen bir çözüm ortağı; yüksek maliyetli yatırımlara gerek bırakmadan operasyonel süreçlerinde iyileşme sağlıyor. Böylelikle uluslararası standartlar ile kendi kullanım ihtiyaçları arasında kusursuz bir denge kurabilen işletmeler, tüm süreçlerinde yakaladıkları performans artışıyla büyüme hedeflerine daha hızlı ulaşıyor.

“Kullanıcılar için en iyi sistemin” entegre edilmesi sayesinde çalışan verimliliği her zaman en yüksek seviyede oluyor ve düşük yatırım maliyetinin yanı sıra; zaman ve kaynak tasarrufu da sağlanmış oluyor. Uluslararası süreç standartları ile çalışmaya, kendi alıştıkları fonksiyonlarla başlayan çalışanlar, büyüme sürecinde gerekli yetkinlikleri kazanıyor ve gelecekteki beklentilere yanıt verebilir hale geliyor.

Dijital dönüşüm sürecinde işe ihtiyaç analiziyle başlayan Login Yazılım, şirketlerin hedeflerini en doğru şekilde belirlemelerine destek oluyor. Gerçek ihtiyaç ve beklentilerin belirlenmesiyle birlikte, en uygun ERP yatırımları yapılıyor ve karmaşa yerine başarı, harcama yerine tasarruf, yüksek maliyet yerine verimli maliyet elde ediliyor.

Kalite Gülümsetir :)
Portalımıza Kayıt Olarak Tüm Eğitimlerimize Erişebilirsiniz.

Kayıt Ol
image